İlanları karşılaştırın

Datça’da Satılık Ev İlanları için Araştırma Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Datça’da Satılık Ev İlanları için Araştırma Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Datça’da Satılık Ev, Datça’da Kiralık Ev, Datça’da Satılık Arsa, Datça’da Devren İşyeri gibi mülk ilanları ararken dikkat edilmesi gerekenlerin başında bu ilanları yayınlayan dev emlak portallarından ziyade, bu ilanları bu portallarda yayınlayanların kim olduğudur.

Emlak Şirketi olmadan ya da Emlak Danışmanlığı Sertifikası ve Yetki Belgesi olmadan, kendi belirlediği resmi olmayan rayiçlerle mülk değeri biçip, ilan portallarında online emlakçı hesabı açmak süretiyle ilan yayınlayanlarla iletişime geçmemek sizin için en hayırlısı olacaktır.

İşte bu maksatla, hem binlerce belirsiz ilan arasında kaybolmanızı, hem bu ilanların temsilcilerinden endişe duymanızı engellemek için kurulan, “Datça Emlak Rehberi” bir emlak şirketi olmayıp, sadece bir yayın danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Bu hizmet kapsamında, Datça ve yakın bölgelerinde hizmet veren, resmi ve tüm sertifikaları teyyid edilerek, doğrulanmış kurumsal üyelerimiz, yani emlak danışmanlarının tüm mülk bilgileri, bir diğer anlamıyla ilan portföyü, kısacası emlak ilan verileri bir havuza toplanıp, Datça Emlak Rehberi tarafından görülmektedir.  Taleplerinize göre, Emlak ilan havuzundan “Sizin İçin Araştırılarak” seçilen mülk ilanları “Size özel” olarak sunulmaktadır.

Sistem Nasıl İşliyor?

Sizinle aramızda hiç bir ticari işbirliği yok, komisyon almıyoruz, herhangi bir bedel talep etmiyoruz. Biz emlakçılık değil sadece yayıncılık yapıyoruz. Siz aşağıdaki formu doldurup Aradığınız Mülk kriterlerini sisteme gönderiyorsunuz. Sisteme düşen mesajınız, Datça ve yakın bölgesinde hizmet veren, tarafımızca doğrulanmış kurumsal üyelerimiz, yani emlak şirketlerine gönderiliyor. Bu gönderim sırasında özel iletişim bilgileriniz saklanıyor. Talebinize en yakın sonuçlar sisteme gönderiliyor. Sisteme düşen sonuçlar, tarafımızca yönetilen eposta merkezimizce size ulaştırılıyor. Sonrasında isterseniz bilgileriniz açılıp, emlakçının sizinle temasa geçmesini talep edebiliyorsunuz.

Ayrıca, bazı özel ilanlar da Datça Emlak Rehberi’nde direk yayınlanıyor. Bunlar arasından da araştırmalarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Başlamak için tıklayınız: Benim İçin Araştır!

img

admin

Benzer Haberler

Datça’da Sezonluk, Yazlık, Kiralık Ev ve Villa Seçenekleri

Eşsiz bir tatile hazır olun! Türkiye'nin her yerinde defalarca tatil yapmış olabilirsiniz,...

Okumaya Devam..
- admin

Şark Kurnazının Emlakçılığı Son Buldu!

Çok değil, kısa bir süre önce binlerce emlak ilanları arasında insanlar aradığını...

Okumaya Devam..
- admin

Datça’da Hangi Evler Çok Prim Yapar?

Datça Emlak Portalı'nda sadece lisansı olan ve işini doğru yapan, datça'nın uzman emlak...

Okumaya Devam..
- admin

Yazıya yorum yapın